Opkomende wedstrijden Ere
  Patrijzen A - Harmonie-Fina A
  28-11-2014 om 20 uur.
  De Ren Meulen - Neo
  28-11-2014 om 20 uur.
  Excellentie A - Vaartvrienden
  28-11-2014 om 20 uur.
  Den Tell A - Den Boer A
  28-11-2014 om 20 uur.
  Tap Team - Les Deux Clefs A
  28-11-2014 om 20 uur.
  Leiezonen-Tonne - Bijlken
  28-11-2014 om 20 uur.
  Parking - Sportwereld A
  28-11-2014 om 20 uur.
Opkomende wedstrijden Eerste
  Boer Janssens - Zwaantje A
  28-11-2014 om 20 uur.
  Kastelein B - Christiane&Dirk
  28-11-2014 om 20 uur.
  Willem Tell - Tonnevrienden A
  28-11-2014 om 20 uur.
  Poldervrienden - Zwaantje C
  28-11-2014 om 20 uur.
  Kastelein A - Primus A
  29-11-2014 om 19 uur.
  Leiedonck - Morgenzonneke A
  29-11-2014 om 19 uur.
Opkomende wedstrijden Tweede
  Zwaantje B - Sportivo
  28-11-2014 om 20 uur.
  Den Tell B - Kastelein C
  29-11-2014 om 19 uur.
  Zwaantje E - Primus B
  29-11-2014 om 19 uur.
  Den Boer B - Megagolf
  29-11-2014 om 19 uur.
  Les Deux Clefs B - Kastelein D
  29-11-2014 om 19 uur.
  Patrijzen C - Routier
  29-11-2014 om 19 uur.
Opkomende wedstrijden Derde
  Tonnevrienden B - Excellentie B
  28-11-2014 om 20 uur.
  Morgenzonneke B - Den Tell C
  29-11-2014 om 19 uur.
  Oud Gemeentehuis - Karrewiel
  29-11-2014 om 19 uur.
  Sportwereld B - Kastelein E
  29-11-2014 om 19 uur.
  E3 A - Den Tell D
  29-11-2014 om 19 uur.
  Primus C - Sniper
  29-11-2014 om 20 uur.
Opkomende wedstrijden Vierde
  Kastelein F - Harmonie-Fina B
  28-11-2014 om 20 uur.
  De Wan - De Statie
  28-11-2014 om 20 uur.
  The Q-Club - E3 B
  29-11-2014 om 19 uur.
  Sportvrienden - Casino
  29-11-2014 om 19 uur.
  Rimalin - Den Tell E
  29-11-2014 om 19 uur.
  Molenhof - Tonnevrienden C
  29-11-2014 om 19 uur.
Recent Nieuws
  DI 25/11
Algemeen Forfait

Allen,

Bij deze willen wij jullie allen het algemene forfait melden (voor de rest van seizoen) van SB Dream Team uit Oudenaarde welke uitkwam in 3de afdeling. Alle resultaten van de reeds gespeelde wedstrijden worden geschrapt! Eerstdaags wordt alle standen en klasseringen aangepast.
Gelieve al jullie spelers hiervan te verwittigen om onnodige verplaatsingen te voorkomen.

F.Cooreman

  WO 19/11
Beker - GEOZ 1/8 finales

Allen,

Via onderstaande link vindt U de trekking van de GEOZ-beker  1/8 finales met heen- en terug wedstrijden op 19/12/2014 en 23/01/2015.

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=geoz_beker

 

 

F.Cooreman

  MA 13/10
Beker - TOEKOMST beker R1

Allen,

Via bijgevoegde link vindt U de bekerwedstrijden voor de TOEKOMST-beker ronde 1 ! (verliezers voorronde 1 + voorronde 2)
Wedstrijden worden gespeeld op zaterdag 20 december om 19h!
(mits onderlinge overeenkomst mag er evt gespeeld worden op vrijdag 19 december)

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=toekomst_beker&seizoen=6&ronde=28

 

F.Cooreman

  MA 13/10
BEKER - voorronde 3

Allen,

Via bijgevoegde link vindt U de bekerwedstrijden - voorronde 3 welke gespeeld worden op vrijdag 14 november!
(mits onderlinge overeenkomst kan er evt gespeeld worden op zaterdag 15 november)

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=toekomst_beker&seizoen=6&ronde=27

 

F.Cooreman

  ZA 11/10
Bekeruitslagen

Allen,

Bekeruitslagen voorronde 2 van vrijdag 10 oktober :

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=toekomst_beker&seizoen=6&ronde=34

Bekeruitslagen voorronde 2 van zaterdag 11 oktober :

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=toekomst_beker&seizoen=6&ronde=26

F.Cooreman