Opkomende wedstrijden Ere
  Den Tell A - Les Deux Clefs A
  24-10-2014 om 20 uur.
  Leiezonen-Tonne - Vaartvrienden
  24-10-2014 om 20 uur.
  Parking - De Ren Meulen
  24-10-2014 om 20 uur.
  Bijlken - Harmonie-Fina A
  24-10-2014 om 20 uur.
  Tap Team - Patrijzen A
  24-10-2014 om 20 uur.
  Den Boer A - Neo
  24-10-2014 om 20 uur.
  Sportwereld A - Excellentie A
  24-10-2014 om 20 uur.
Opkomende wedstrijden Eerste
  Poldervrienden - Morgenzonneke A
  24-10-2014 om 20 uur.
  Patrijzen B - Zwaantje A
  24-10-2014 om 20 uur.
  Willem Tell - Kastelein A
  24-10-2014 om 20 uur.
  Kastelein B - Boer Janssens
  24-10-2014 om 20 uur.
  Christiane&Dirk - Tonnevrienden A
  25-10-2014 om 20 uur.
  Zwaantje C - Primus A
  25-10-2014 om 19 uur.
Opkomende wedstrijden Tweede
  Den Boer B - Les Deux Clefs B
  25-10-2014 om 19 uur.
  Patrijzen C - Sportivo
  25-10-2014 om 19 uur.
  Primus B - Den Toren
  25-10-2014 om 19 uur.
  Routier - Kastelein C
  25-10-2014 om 19 uur.
  Kastelein D - Den Tell B
  25-10-2014 om 19 uur.
  Megagolf - Zwaantje E
  25-10-2014 om 19 uur.
Opkomende wedstrijden Derde
  Tonnevrienden B - Kastelein E
  24-10-2014 om 20 uur.
  Excellentie B - Morgenzonneke B
  24-10-2014 om 20 uur.
  Sniper - Den Tell C
  24-10-2014 om 20 uur.
  Den Tell D - Karrewiel
  24-10-2014 om 20 uur.
  E3 A - Primus C
  25-10-2014 om 19 uur.
  SB Dream Team - Oud Gemeentehuis
  25-10-2014 om 19 uur.
Opkomende wedstrijden Vierde
  De Wan - Casino
  24-10-2014 om 20 uur.
  Kastelein F - Molenhof
  24-10-2014 om 20 uur.
  Rimalin - Tonnevrienden C
  25-10-2014 om 19 uur.
  De Statie - Harmonie-Fina B
  25-10-2014 om 19 uur.
  Den Tell E - The Q-Club
  25-10-2014 om 19 uur.
Recent Nieuws
  MA 13/10
Beker - TOEKOMST beker R1

Allen,

Via bijgevoegde link vindt U de bekerwedstrijden voor de TOEKOMST-beker ronde 1 ! (verliezers voorronde 1 + voorronde 2)
Wedstrijden worden gespeeld op zaterdag 20 december om 19h!
(mits onderlinge overeenkomst mag er evt gespeeld worden op vrijdag 19 december)

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=toekomst_beker&seizoen=6&ronde=28

 

F.Cooreman

  MA 13/10
BEKER - voorronde 3

Allen,

Via bijgevoegde link vindt U de bekerwedstrijden - voorronde 3 welke gespeeld worden op vrijdag 14 november!
(mits onderlinge overeenkomst kan er evt gespeeld worden op zaterdag 15 november)

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=toekomst_beker&seizoen=6&ronde=27

 

F.Cooreman

  ZA 11/10
Bekeruitslagen

Allen,

Bekeruitslagen voorronde 2 van vrijdag 10 oktober :

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=toekomst_beker&seizoen=6&ronde=34

Bekeruitslagen voorronde 2 van zaterdag 11 oktober :

http://www.new-geozbiljart.be/index.php?view=toekomst_beker&seizoen=6&ronde=26

F.Cooreman

  WO 08/10
Tornooi DE KASTELEIN

Allen,

Vind in bijlage de affiche van het biljarttornooi (eindejaarsprijskamp 2014)  ingericht door BC DE KASTELEIN !
 

http://www.geozbiljart.be/KASTELEIN-Eindejaarstornooi2014.jpeg

Iedereen welkom !

  MA 29/09
LOKAALSVERANDERING

Allen,

Er wordt jullie ook een lokaalsverandering gemeld van de clubs 't ZWAANTJE en TAP TEAM! 
Door sluiting van Brasserie 't Zwaantje zijn deze verplicht uit te wijken naar andere lokalen! Deze verandering gaat in van nu komend weekend 03/04 oktober!
Hieronder overzicht welke ploeg waar gaat spelen:

BC Tap Team:       werkt voortaan zijn thuiswedstrijden af in THE Q-CLUB te ZELE (Dommekensstraat 7)

BC 't Zwaantje B:   zal thuiswedstrijden spelen in Café De Fonteyn - Achterstraat 33 - 9270 LAARNE

BC 't Zwaantje C:   zal thuiswedstrijden spelen in THE Q-CLUB te ZELE (Dommekensstraat 7)

BC 't Zwaantje E:   zal thuiswedstrijden ook spelen in THE Q-CLUB te ZELE (Dommekensstraat)

BC 't Zwaantje A:   heeft voorlopig nog geen ander lokaal maar speelt zijn thuiswedstrijden in heenronde op verplaatsing !
                               het gaat om volgende wedstrijden:

                               Morgenzonneke A - Zwaantje A op zaterdag 08/11 om 19h
                               Leiedonck - Zwaantje A op vrijdag 03/10 om 20h
                               Zwaantje C - Zwaantje A op zaterdag 13/12 om 19h

Aan alle ploegverantwoordelijken, gelieve al jullie spelers hierover te informeren om evt misverstanden te vermijden!

F;Cooreman